جانشین فرمانده کل سپاه:

آزادسازی حلب مرهون نعمت ولایت/ استکبار به اهدافش در منطقه نمی‌رسد

جانشین فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه آزادسازی «حلب» مرهون نعمت ولایت فقیه است، گفت: استکبار به اهدافش در منطقه نخواهد رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی پیش از ظهر جمعه در آئین افتتاح پروژه‌های سازندگی و محرومیت‌زدایی در شهرستان طالقان با اشاره به اینکه تأمین نیازهای مردم نعمتی الهی است که نصیب مسئولان می شود، اظهار کرد: باید از فرصت‌های که در اختیار ما قرار می‌گیرد برای خدمت به مردم استفاده کنیم.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه مسئولیت‌ها و موقعیت‌ها نباید باعث شود که مسئولان از فکر مردم غافل شوند، گفت: اگر مسئولی برای کسب شهرت، مقام، جاه و منزلت بخواهد در موضعی قرار بگیرد بدانند که هیچ ارزشی ندارد.

ارزش مسئولیت‌ها با خدمت به مردم سنجیده می‌شود

سردار سلامی تأکید کرد: وقتی خداوند به ما موقعیت، فرصت، اقتدار و اختیار می‌دهد باید به اقامه نماز، امربه‌معروف و نهی از منکر، تعمیر مساجد و آباد کردن زمین بپردازیم.

وی با تأکید بر اینکه مسئولان در هر مقامی باید برای عزت و آبروی مسلمانان تلاش کنند، گفت: مسئولان با فرصت‌های گذرا روبه‌رو هستند ارزش مسئولیت‌ها با خدمت به مردم سنجیده می‌شود.

جانشین فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه خدمت به مردم باید بدون منت باشد، گفت: مردم ولی‌نعمت ما هستند نباید اذیت شوند.

وی بابیان اینکه انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) موهبتی بی‌نظیر است، گفت: وجود شریف و عزیز رهبر معظم انقلاب اسلامی موهبتی بی‌بدیل است که باید قدرش را بدانیم.

وجود رهبر معظم انقلاب یک نعمت و رحمت بی‌نظیر

سردار سلامی با اشاره به اینکه وجود رهبر معظم انقلاب اسلامی برای همه امت اسلامی یک نعمت و رحمت بی‌نظیر است، گفت: اگر امروز حلب آزاد می‌شود و مردمان آن دیار پس از آوارگی می‌توانند به شهر خود برگردند به برکت وجود رهبری است که خداوند به امت اسلام داده است.

وی با تأکید بر اینکه اگر امروز لبنان آرامش دارد و صهیونیست‌ها نمی‌توانند به آن‌ها نگاه چپی داشته باشند به برکت وجود رهبر معظم انقلاب اسلامی است که در حسینیه امام خمینی (ره) در قلب تهران نشسته است و آمریکا، اسراییل، اروپا و رژیم‌های عرب سرکش بی‌رحم نمی‌توانند به اهداف خود در منطقه دست پیدا کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه در بخش دیگری گفت: اگر مسئولی قدمی برمی‌دارد، آجری روی آجری می‌گذارد، کلنگی می‌زند و امید را به خانه‌های مردم برمی‌گرداند اَجرش در پیشگاه الهی محفوظ است.

اجرای ۳۴ هزار پروژه محرومیت‌زدایی در سراسر کشور

سردار سلامی در ادامه با اشاره به وجود شخصیت‌های مهمی چون حضرت آیت‌الله طالقانی، گفت: شهرستان طالقان در کشور دارای اعتباری منحصربه‌فرد است به‌طوری‌که در سریال معمای شاه می‌بینیم که کلام انقلابی، آتشین و روح‌افزایی آیت‌الله طالقانی نشان از این مهم دارد که انقلاب با مجاهدت چنین افراد عالم و مجاهدی شکل‌گرفته است.

جانشین فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه مردم طالقان شایسته خدمت هستند، گفت: ریشه‌های عمیقی در احساس، اعتقاد و ایمان مردم این سرزمین وجود دارد.

سردار سلامی در بخش دیگری گفت: ۳۴ هزار پروژه محرومیت‌زدایی در سراسر کشور در حال اجرا است امید داریم در آینده‌ای نزدیک شاهد افتتاح این پروژه‌ها باشیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.