۹ دی روز بصیرت

بیانیه کانون بسیج حقوقدانان به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی

مدعیان آزادی بیان و آزادی عقیده هنگامی که در مقابل رای قاطع مردم قرار گرفتند عنان از کف داده و با طرح ادعاهای دروغین حاضر به تعظیم در برابر رای ملت بزرگ ایران نشدند و شروع به اجرای پروژه از قبل تعیین شده خود نمودند و در مقابل حاکمیت قانون و مردم ایستادند. آن هایی که در روز عاشورا با تحریک مردم باعث هتک حرمت به روز عاشورا شدند.

بسم الله الرحمن الرحیم

۹ دی روز بصیرت در شرایطی که اوضاع کشور و زیر ساخت های فرهنگی جمهوری اسلامی ایران؛ آن گونه پیش نمی رفت که مطابق میل غرب گرایان و سردمداران فتنه باشد شیاطین بزرگ و کوچک با فراخوان عناصر وابسته به خود؛ با رویکردی به نام انقلاب مخملی در ۹ دی ماه ۸۸، در پی براندازی نظام بودند. لیکن هوشیاری رهبر معظم انقلاب و وفاداری خودجوش مردم بصیر و انقلابی ایران در دفاع از حریم ولایت و ایضا حضور بموقع و آگاهی رسانی خواص و برکت خون شهیدان انقلاب، همه ارکانی بودند که توانستند طومار فتنه را در ۹ دی ماه برچینند و معادلات چندین ساله ی منافقان و افراد بریده از ملت را بر هم زده و خواب آشفته صهیونیزم جهانی و رویای شیطان کوچک، انگلیس و آرزوی دیرینه شیطان بزرگ یعنی آمریکای جهانخوار را بر هم زده و به نفع ملت تعبیر کنند.

۷سال پیش مردم ایران ۸ ماه هزینه بی بصیرتی خواصی را دادند که با بازیگردانی اتاق فکرهای آمریکایی-انگلیسی، به بهانه«تقلب» در انتخابات، سعی در ایجاد اردوکشی خیابانی کردند تا از این مسیر، با نشانه گرفتن اصل نظام، به اهداف شوم خود جامه عمل بپوشانند، ولی این مردم بودند که مثل گذشته، با حرکتی مثال زدنی و خلق حماسه بزرگ ۹ دی پاسخ کوبنده و دندان شکن به این افراد دادند و نگذاشتند خون های ریخته شده برای دفاع از این مرز و بوم با آمال و آرزوهای عده ای خائن به نظام و انقلاب، پایمال شود.

مدعیان آزادی بیان و آزادی عقیده هنگامی که در مقابل رای قاطع مردم قرار گرفتند عنان از کف داده و با طرح ادعاهای دروغین حاضر به تعظیم در برابر رای ملت بزرگ ایران نشدند و شروع به اجرای پروژه از قبل تعیین شده خود نمودند و در مقابل حاکمیت قانون و مردم ایستادند. آن هایی که در روز عاشورا با تحریک مردم باعث هتک حرمت به روز عاشورا شدند نه بویی از اسلام برده اند و نه بویی از اخلاق.

اما با عنایات خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر ارواحنا له الفداء و تدبیر مقام معظم رهبری، جمهوری اسلامی در مقابل این فتنه عظیم سربلند بیرون آمد و مردم با حضور پرشور در مراسم ۹ دی مشت محکمی به دهان استکبار و فتنه گران زدند و برای همیشه شعله فتنه را خاموش کردند. به اعتقاد جامعه بسیج حقوقدانان؛ ۹ دی ماه روزی است که یک بار دیگر بیعت با رهبری و انقلاب و دفاع جانانه مردم در پیروی از اندیشه های ناب حسینی جامه عمل پوشید و بیرق سرافراز ولایت فقیه را با افتخاری دو چندان به اهتراز درآمد.

ما حقوقدانان بسیجی ضمن اعلام بیعت مجدد و تبعیت همیشگی از ولایت فقیه، ضمن اعتقاد به محاکمه عوامل فتنه، مصرانه خواستار ثبت روز ۹ دی ماه به عنوان روز بصیرت انقلابی در تقویم رسمی کشور هستیم تا یادگار هوشمندانه امام خامنه ای در تاریخ این کشور به یادگار بماند. والسلام علی من التبع الهدی کانون بسیج حقوقدانان

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.